جهت ارایه مشاوره رایگان تماس بگیرید :

ﺳﻪشنبه, 20 آبان,1399

کتابخانه چوبی

کتابخانه چوبی یکی از وسایل کاربردی در چیدمان و طراحی دکوراسیون داخلی است که علاوه بر نظم دهی و زیبایی فضا برای استفاده بهینه از محیط در آپارتمان و ساختمان های اداری استفاده می شود. بسیاری از افراد به دلیل کمبود فضا از انتخاب و خرید کتابخانه های چوبی خودداری می کنند. در صورتی برای انتخاب و خرید کتابخانه چوبی نیاز به داشتن فضای بزرگ در خانه یا محیط اداری نیست بلکه می توان از کتابخانه چوبی دیواری و نصب آن در فضای مناسب از فضای مورد نظر استفاده بهینه را کرد. کتابخانه های چوبی کلاسیک یکی از پرفروش ترین و کاربردی ترین انواع کتابخانه های چوبی هستند که اغلب برای خانه های بزرگ با طراحی و چیدمان کلاسیک استفاده می شوند. هدف ما در این مقاله این است که شما را با انواع مدل کتابخانه های چوبی، خرید و سفارش ساخت کتابخانه های چوبی مدرن و ساده آشنا کنیم، پس با ما همراه باشید.
 

کتابخانه چوبی

 
انواع مدل کتابخانه چوبی


هر کتابخانه چوبی باید دارای تعدادی قفسه برای نگهداری و جداسازی کتاب، وسایل دکوری باشد تا علاوه بر ایجاد نظم و زیبایی در محیط، میزان دسترسی به هر یک از آن ها را برای افراد آسان کند. کتابخانه های چوبی در انواع مدل و طرح مختلف متناسب با نیاز و خواسته افراد طراحی و تولید می شوند. به طور کلی کتابخانه های چوبی را می توان به دو نوع کتابخانه چوبی دیواری یا همان شلف و قفسه چوبی و کتابخانه چوبی ایستاده تقسیم بندی کنیم. در ادامه به توضیح مختصر هر یک از انواع مدل کتابخانه های چوبی می پردازیم.

کتابخانه چوبی دیواری


کتابخانه های دیواری را معمولا برای آن دسته از افرادی که تعداد کتاب کمتری دارند پیشنهاد می شود زیرا کتابخانه های چوبی دیواری از لحاظ کارایی و زیبایی چیزی کمتر از سایر کتابخانه های چوبی موجود در بازار ندارند. کتابخانه های چوبی دیواری را می توان به راحتی بدون هزینه بیشتر برای فضاهای مختلف از جمله خانه یا اداره جهت قرار دادن وسایل دکوری زیبا و ارزشمند استفاده کرد. برای انتخاب کتابخانه های چوبی دیواری از مقاومت و استحکام آن ها مطمئن شوید زیرا کتابخانه های دیواری چوبی باید توانایی بیشتری برای نگهداری وسایل و کتاب های مختلف بر روی دیوار داشته باشند.
 

کتابخانه چوبی دیواری

 

کتابخانه چوبی ایستاده


کتابخانه های چوبی ایستاده بهترین گزینه برای فضاهای بزرگ محسوب می شود که به راحتی می توان از آن ها در فضای مورد نظر استفاده کرد. کتابخانه های چوبی ایستاده طرح و رنگ و اندازه های مختلفی دارند. هر یک از آن ها را می توان در گوشه ای از خانه یا محیط کار برای نگهداری کتاب یا  وسایل دکوری انتخاب کرد. برای خرید کتابخانه ایستاده چوبی باید ابتدا فضای قرارگیری کتابخانه را مشخص کنید و با توجه به نوع طراحی و چیدمان فضای داخلی خانه یا محل کار بهترین طرح و مدل آن را خریداری نمایید.


خرید کتابخانه چوبی مدرن


کتابخانه چوبی مدرن در ابعاد و اندازه مختلف با طراحی خلاقانه و متفاوت تولید و به بازار عرضه می شوند.  انتخاب و خرید کتابخانه های چوبی به طراحی فضای داخلی، سلیقه و میزان فضای در اختیار افراد بستگی دارد. امروزه در اکثر چیدمان و طراحی دکوراسیون مدرن از کتابخانه های چوبی مقاوم و زیبا استفاده می شود. کتابخانه های چوبی مدرن به راحتی می توانند با سایر وسایل موجود در خانه هماهنگ شوند زیرا در طراحی و تولید آن ها خلاقیت حرف اول را می زند. برای خرید کتابخانه های چوبی مدرن باید به موارد زیر توجه داشته باشید:


•    کتابخانه را با توجه به متراژ و اندازه اندازه انتخاب نمایید.
•    تعداد کتاب یا وسایل دکوری که قرار است در کتابخانه قرار داده شود را مشخص کنید.
•    کتابخانه ای را انتخاب کنید که علاوه بر نگهداری کتاب، فضایی برای قراردادن وسایل دکوری داشته باشد.
•    محل قرارگیری کتابخانه را در خانه مشخص کنید و با توجه به فضای مشخص شده بهترین مدل کتابخانه را خریداری نمایید.
•    سعی کنید کتابخانه ای را که قابلیت جا به جایی قفسه را داشته باشد برای طراحی دکوراسیون مدرن انتخاب کنید.
 

خرید کتابخانه چوبی مدرن

 

سفارش ساخت کتابخانه چوبی


از آنجایی که کتابخانه های چوبی در طراحی و چیدمان دکوراسیون داخلی امروزی جزو وسایل مهم محسوب می شوند، در اکثر خانه های شیک کتابخانه های چوبی مشاهده می شود. وجود کتابخانه در هر خانه به جذابیت و زیبایی آن می افزاید و موجب ایجاد نظم در فضا می گردد. طراحی و ساخت کتابخانه های چوبی را می توان با در نظر گرفتن نیاز و سلیقه افراد در زمان مشخص با مواد اولیه باکیفیت انجام داد. در سفارش ساخت کتابخانه چوبی فاکتورهای مهمی از جمله مقاومت و استحکام کتابخانه، ابعاد و اندازه آن، نوع چوب به کار رفته در طراحی و ساخت کتابخانه، مدت زمان طراحی و تولید آن بستگی دارد. در انتخاب و سفارش کتابخانه های چوبی دقت لازم را داشته باشید و همیشه با در نظر گرفتن میزان فضا، بودجه در اختیار وآن را انتخاب نمایید.


جمع بندی    

کتابخانه چوبی از وسایل کاربردی و جذاب در انواع طراحی و چیدمان دکوراسیون داخلی خانه و محل کار محسوب می شود که با در نظر گرفتن فاکتورهای مهم انتخاب و خریداری می شوند. فاکتورهای مهم در انتخاب انواع کتابخانه های چوبی، نوع چوب به کار رفته در طراحی و تولید کتابخانه، اندازه و ابعاد کتابخانه، میزان استقامت و استحکام آن و غیره می باشد. به طور کلی کتابخانه های چوبی به دو نوع کتابخانه های دیواری یا شلف چوبی، کتابخانه ایستاده تقسیم می شوند. افراد می توانند با توجه به میزان فضای مورد نظر و طراحی دکوراسیون داخلی خانه یا محل کار خود بهترین و با کیفیت ترین انواع کتابخانه را برای نگهداری و مراقبت از کتاب و وسایل دکوری ارزشمند استفاده کنند. کتابخانه های چوبی مدرن یکی از کاربردی ترین وسایل در طراحی دکوراسیون داخلی مدرن هستند زیرا با خلاقیت توانسته اند بهترین کتابخانه را طراحی و برای هر قسمت از ساختمان استفاده کنند. برای انتخاب و خرید هر نوع از کتابخانه های چوبی بهتر است با افراد متخصص و حرفه ای در این زمینه مشورت داشته باشید و با کمک و راهنمایی از آن ها بهترین کتابخانه مدرن چوبی یا کتابخانه کلاسیک را خریداری نمایید.

 

Print
0 نظرات
رتبه بندی این مطلب:
بدون رتبه

دسته ها: landingتعداد نمایش ها: 3180

کلمات کلیدی:

نوشتن یک نظر

اين فرم نام، ايميل، آدرس IP و نظرات شما را جمع مي کند تا بتوانيم نظرات شما را در وب سايت پيگيري کنيم. براي اطلاعات بيشتر، قوانين و مقررات و سوالات متداول ما را بررسي کنيد، در آنجا اطلاعات بيشتري در مورد نحوه و چگونگي ذخيره اطلاعات شما در اختيار شما قرار مي دهيم.
افزودن نظر

انتخابگر پوسته